Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

MŚJ: piąte miejsce czwórki bez sterniczki

Sara Bugajska (AZS AWF Kraków), Barbara Wojtarowicz (AZS AWF Kraków), Barbara Streng (BTW Bydgoszcz) i Paulina Grzella (BKW Bydgoszcz) zajęły piąte miejsce w wyścigu czwórek bez sterniczki w zakończonych w niedzielę w Trokach mistrzostwach świata juniorów 7.09,00.

DSC 7730
Wygrała Chorwacja 6.57,75 przed Rumunią 7.00,87 i USA 7.04,60. Czwórka bez sterniczki była jedyną polską osadą, która awansowała do finału A.

DSC 7627DSC 7498

Nasz skiffista Fabian Barański (WTW Włocławek) był trzeci w finale B 7.31,43. Wygrał Norweg Jonas Juel 7.27,44 przed Łotyszem Janisem Timborsem 7.28,92.

DSC 7714
Czwórka podwójna Bartłomiej Zalega (Pegaz Wrocław), Jan Domeradzki (SMS/ PTW Płock), Maciej Madaj (RTW LOTTO Bydgostia) i Krzysztof Kasparek (AZS AWF Kraków) zajęła piąte miejsce w finale B - 6.22,43. Wygrali Amerykanie 6.17,89.