Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Obóz w Wałczu zakończyli startem w Poznaniu

IMG 8566- Takie zakończenie obozu było korzystne - mówi trener kadry wioseł krótkich Aleksander Wojciechowski. Jego podopieczni w dwójce i czwórce podwójnej wzięli udział w Poznaniu w ENEA Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. - Start był wybitnie treningowy - dodaje nasz szkoleniowiec.

10 sierpnia zawodnicy kadry wioseł krótkich będą mieli badania w stołecznym Instytucie Sportu i tego samego dnia spotkają się na kolejnym zgrupowaniu, tym razem w Zakopanem, które zakończy się 28 sierpnia.

W lipcu i na początku sierpnia podopieczni trenera Aleksandra Wojciechowskiego trenowali w Wałczu. - Mieliśmy bardzo dobrą pogodę, dużo miejsca na wodzie tak więc mogliśmy spokojnie realizować nasze zadania szkoleniowe - mówi trener kadry.

Przypomnijmy, że zawodnicy kadry wioseł krótkich pomyślnie zakończyli pierwszą część sezonu jakim były finałowe regaty Pucharu Świata w Lucernie. Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk) i Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń) zdobyli srebrny medal w rywalizacji dwójek podwójnych.

Z kolei Wiktor Chabel (Posnania Poznań), Dominik Czaja (AZS AWF Warszawa), Dariusz Radosz (LOTTO Bydgostia) i Adam Wicenciak (KW 04 Poznań) zdobyli brązowy medal w czwórkach podwójnych.

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener